loop
Zwrot 45 dni na zwrot
local_shipping
Darmowa dostawa Darmowa dostawa od 149 zł
add_shopping_cart
5000+ Ponad 5000 produktów w ofercie

ZAKARPACKI ZEOLIT Żwir akwarystyczny 5kg

KOD:

11,49 zł
Ilość
Wysyłamy w 24 godziny

  • Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie
  • Darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 149zł! Darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 149zł!
  • U nas możesz zwrócić towar nawet do 45 dni! U nas możesz zwrócić towar nawet do 45 dni!

Zeolitowy Żwir Akwarystyczny jest doskonałym materiałem filtracyjnym, który sprawdza się w warunkach występowania dużego stężenia amoniaku w akwarium. Zeolit klaruje wodę oraz zapobiega rozmnażaniu się glonów i szkodliwych mikroorganizmów.  Zeolit korzystnie wpływa na równowagę biologiczna, stabilizuje poziom pH i utrzymuje na niskim poziomie zawartość zanieczyszczeń organicznych w wodzie. Dzięki zeolitowi już nigdy nie będziesz borykał się z zanieczyszczeniami, a woda w Twoim akwarium będzie idealnie klarowna.

Zeolit żwir akwarystyczny

NIESKAZITELNIE CZYSTA WODA W TWOIM AKWARIUM

Zakarpacki zeolit dzięki swoim właściwościom sorpcyjnym: kontroluje ilość fosforu, co w dużym stopniu hamuje rozrost glonów lub zapobiega ich powstawaniu przez co doskonale klaruje wodę, pochłania trujący amoniak (NH4), jony amonowe, azotany (NO3), azotyny (NO2), wiąże fenole i metale ciężkie stabilizuje. 

DBAŁOŚĆ O ODPOWIEDNIE SKŁADNIKI ODŻYWCZE W TWOIM AKWARIUM

Zakarpacki Zeolit jest doskonałym wymieniaczem jonów – absorbuje wszelkie składniki typu: amoniak, metale ciężkie i azotany, które mają negatywy wpływ na klarowność wody, a jednocześnie oddaje wodzie swoje jony magnezu, wapnia oraz potasu, które są niezbędne w Twoim akwarium.   

Zeolit żwir akwarystyczny
Zeolit żwir akwarystyczny

ŚWIETNA DEKORACJA W TWOIM AKWARIUM

Zeolitowy żwir akwarystyczny jest świetnym materiałem dekoracyjnym, który nie tylko pięknie się prezentuje, a jednocześnie zadba o czystość Twojego akwarium.


Konkretne referencje

chat Komentarze (0)