loop
Zwrot 45 dni na zwrot
local_shipping
Darmowa dostawa Darmowa dostawa od 149 zł
add_shopping_cart
5000+ Ponad 5000 produktów w ofercie
Co jedzą króliki ? - prawidłowe żywienie królika
Długie uszy, puszyste futerko, ale przede wszystkim uroczy i towarzyski charakter - między innymi za te cechy kochamy króliki. Te sympatyczne zwierzątka są coraz chętniej hodowane w naszych domach i nic w tym dziwnego. Nie każdy jednak wie, jak powinna wyglądać prawidłowa dieta króliczego przyjaciela, a jest ona niezmiernie ważna, gdyż warunkuje jego zdrowie i długie życie. Dobrze dobrany pokarm pozwoli uniknąć chorób i częstych wizyt u weterynar
Pies w domu - jak pomóc mu się zaaklimatyzować w nowym miejscu?
Dzieciaki śmieją się i skaczą dookoła, a ich krzyki rozchodzą się po całym mieszkaniu. Pośrodku tego wszystkiego stoi on - nowy pies. Nadmiar bodźców powoduje, że jest zdezorientowany i zaniepokojony, a przecież pierwsze dni w domu są kluczowe dla jego przyszłego komfortu. Podpowiemy Ci, jak pomóc psu zaaklimatyzować się w nowym miejscu, by jak najszybciej pokochał Twój dom.
Jak wybrać i przygotować akwarium dla rybek?
Jesteś pod wrażeniem imponujących zbiorników biotopowych, wiernie odwzorowujących środowisko dorzecza Amazonki czy delty Mekongu? A może zawsze Twój podziw budziły akwaria morskie, które oszałamiają feerią barw i kształtów? Nie ma na co dłużej czekać! Podpowiemy Ci, jak wybrać i przygotować akwarium dla rybek, by początek przygody z akwarystyką był przyjemny.